Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Argjend Lloga - Kur Te Kthehesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Kthehesh".
3. Video është e këngës "Kur Te Kthehesh", por nuk këndohet nga Argjend Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Argjend Lloga - Kur Te Kthehesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Perqafim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00driten fika jam i vetem ne ket nat
lumi endrrash ma rremben
dhe ma kthen prap

porsi gjethe mbi pellemb nje lot me ra
frye era dhe ai ai u tha
porsi gjethe mbi pellemb nje lot me ra
fruy era dhe ai ai u tha

kur te kthehesh do jem shuar
aty shpirti dashuruar
kur te kthehesh do jem ber nje grush me hi nje grusht me hi
ateher je lot prej hene do derdhesh ti

kur te kthehesh do jem shuar
aty shpirti dashuruar
kur te kthehesh do jem ber nj grush me hi nje grusht me hi
ateher je lot prej hene do derdhesh ti

ndeza jarrin sa i ftoht esht ky zjarr
hapa deren se te presi me par
por si gjethi mbi pellem nje lot me ra
fruy era dhe ai u tha

kur te kthehesh do jem shuar
aty shpirti dashuruar
kur te kthehesh do jem ber nje grush me hi nje grusht me hi
ateher je lot prej hene do derdhesh ti


Ky tekst u dërgua nga Era
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë