Më mbaj mend (për 1 muaj)


Argjend Lloga - Po Ku Je Bija Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Ku Je Bija Ime".
3. Video është e këngës "Po Ku Je Bija Ime", por nuk këndohet nga Argjend Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Argjend Lloga - Po Ku Je Bija Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Perqafim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00po ku je o bija ime dallendyshe kraheshkruar si sme del me mprit te dera t'na ze gjumi perqafuar\2
e te bjer ty rrezja e diellit n'flokt e tua si por si ar
e te dalim nder livadhe te shetisim si me par\2
po te digjem e te shkrihem e te tretem mvaj me lot
ti sme kthehesh asnjeher ne asnje stin e ne asnje mot
po ku je o bija ime...........................
e te lozim dor per dore un si fmi e ti si zan
oj rudin oj bija ime te kam te kam yll e te kam han/2
do te kemi drit shtepie der sa t'jemi gjall nket bot se cka shkruhet jo nuk kthehet kshtu ka than i madhi zot/2


Ky tekst u dërgua nga Era
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë