Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjend Lloga - Kush Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

se cka shohin syt e mi
syt e tjer se cka shohin
ata goca si perri
nen e bab nuk e njohin

kush je ti moj kush je ti
kush ta beri ket magji
neper faqe nga nje pik
vetull zeza mbi qrpik x2

kush je ti moj kush je ti
kush ta beri ket magji
neper faqe nga nje pik
vetull zeza mbi qerpik x2

shpesh thon zihet me pasqyren
se pasqyren e fajson
vec ajo ta njeh fytyren
vetes tende si gjason x2

kush je ti moj kush je ti
kush ta beri ket magji
mes belit ca inxhi
kush je ti moj kush je ti x2Nuk kemi video për këtë këngë.
Argjend Lloga - Kush Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Je Ti".
3. Video është e këngës "Kush Je Ti", por nuk këndohet nga Argjend Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:


Komente 0