Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Argjend Lloga - Ani Moj Asime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Moj Asime".
3. Video është e këngës "Ani Moj Asime", por nuk këndohet nga Argjend Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Argjend Lloga - Ani Moj Asime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Perqafim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00ani moj asime ani vetull zeze
mbama krarorin lala se dot vdese
o mbama krarorin ti bejm fjalet
o per neser mbrema

o as per sonte djal as per neser mbrema
se sme le baba e sme len nena o more o edhe shkofsh mor djal
hani rruges fushes
o do ti fali o florit e kushes o more

o erdhe shkofsh mor djal ani rruges malit
o do ti fal mor djal o syt e ballit
o erdhe shkofsh mor djal ani rruges malit
o do ti fal mor djal gjith endrrat e gjumit,gjith endrrat e gjumit djal
smudem ti mbaj vet kur i ndaj me ty
ore djal pak pak siklet o more


Ky tekst u dërgua nga Rudin
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet