Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjend Lloga - S'ka Parajse Gratis Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Nuk kemi video për këtë këngë.

me syt perlotur ti dikur me the
lerm te dua si un di
ishe e vogel por tani sje me
ti qesh kur qan per dashuri

se kuptoj si te te dua
xhelozia koken mbas ma kthen
asnjeher ske qen per mua
se ti fal dhe je per shum te tjer

se kuptoj si te te dua
xhelozia koken mbas ma kthen
asnjeher ske qen per mua
se ti fal dhe je per shum te tjer

kerkon nje skllav tek un te gjesh por jo,
un ste trajtoj si je robi
me egon tende mbjen te flesh
cdo nat dhe fjalen lot nga syt ke fshi

se kuptoj si te te dua
xhelozia koken mbas ma kthen
asnjeher ske qen per mua
se ti fal dhe je per shum te tjer

se me fjal kerkon te luash
dhe me ikje ti po ma shperblen
ti kerkon vetem te vuaj
se ne shtrat ti veten gjen

se me fjal kerkon te luash
dhe me ikje ti po ma shperblen
ti kerkon vetem te vuaj
se ne shtrat ti veten gjen

se kuptoj si te te dua
xhelozia koken mbas ma kthen
asnjeher ske qen per mua
se ti fal dhe je per shum te tjer


Ky tekst u dërgua nga Era


Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Genti Lako
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Genti LakoMë Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:


Komente mbi këtë këngëArgjend Lloga - S'ka Parajse Gratis
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Parajse Gratis".
3. Video është e këngës "S'ka Parajse Gratis", por nuk këndohet nga Argjend Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.