Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Argjend Lloga - Shkova Me Mbush Uje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkova Me Mbush Uje".
3. Video është e këngës "Shkova Me Mbush Uje", por nuk këndohet nga Argjend Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Argjend Lloga - Shkova Me Mbush Uje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Njeri Qesh & Tjetri Qan"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00shkova nceshme me mbush uje
shkoa nceshme me mbush uje
e harrova nan gjerdanin
e harrona nan gjerdanon
e harrova nan gjerdanin
e harrona nan gjerdanon
tue tkerku ty jargovanin
tue tkerku ty jargovanin

shkova nceshme me mbush uje
shkoa nceshme me mbush uje
e harrova nan midilin
e harrova nan midilin
e harrova nan midilin
e harrova nan midilin
tue tkerku ty trandofilin
tue tkerku ty trandofilin

karajfilin e shartova
karajfilin e shartova
me ni vajz u dashurova
me ni vajz u dashurova
une ty moj te pelqeva
une ty moj te pelqeva
zemren tende e rrembeva
zemren tende e rrembeva


Ky tekst u dërgua nga Era
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë