Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Argjend Lloga - Do Largohem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Largohem".
3. Video është e këngës "Do Largohem", por nuk këndohet nga Argjend Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Argjend Lloga - Do Largohem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Njeri Qesh & Tjetri Qan"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00me trego si tjetoj sot kur ajo te do vec ty,mua ende esht nji shpres timi ne te dy
kush mallkoi dashurin ton me trego si tjetoj sot kurajo t'do vec ty
mua ende esht njo shpres timi ne te
kush hyri mes nesh,ty dhe se fatin e shuan,dashuri dot kesh,

dot largohem do tik shum larg
larg syrit tend larg dashuris
do tjetoj krejtsisht nvetmi
qe vetem dua qetsi

dot largohem do tik shum larg
larg syrit tend larg dashuris
do tjetoj krejtsisht nvetmi
qe vetem tju dhuroj qetsi

me trego si tjetoj sot kur ajo te do vec ty,mua ende esht nji shpres timi ne te dy

kush mallkoi dashurin ton me trego si tjetoj sot kurajo t'do vec ty
mua ende esht njo shpres timi ne te
kush hyri mes nesh,ty dhe se fatin e shuan,dashuri dot kesh,

dot largohem do tik shum larg
larg syrit tend larg dashuris
do tjetoj krejtsisht nvetmi
qe vetem tju dhuroj qetsi

iken rruges kur era
dhe buzqeshje ke harruar
kok ulur shoh nga era
ndoshta vall mos je penduar

por ti skthehesh jo nuk kthehesh
spershendet me si dikur
n'shpirtin tend ka vetem dimer
zemra jot esht si gur

dot largohem dot ik shum larg
larg syrit tend larg dashuris dot jetoj krejtisht vetmi
qe vetem tju dhuroj qetsi


Ky tekst u dërgua nga Erind
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë