Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Argjend Lloga - Struga Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

26/01/2017

2017-01-26T14:57:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Struga Ime" kënduar nga Argjend Lloga.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ylli Ismaili & Bajram Ismaili - Struga Ime

Struga ime e dashur,
Shumë mall ndjej për ty
këngën ta këndoj
unë me lot në sy
2x

Ikin ikin vitet
pom kalon rinia
Strugë këndohet kënga,
atje janë ëndrrat e mia
2x

Struga ime e dashur,
Shumë mall ndjej per ty
Malli më ka marrë,
për Drinin e Zi
2x

Ikin ikin vitet
pom kalon rinia
Strugë këndohet kënga,
atje janë ëndrrat e mia
2x

Më kujtohen vitet,
Kur ishim të ri
Kur këndonim bashkë
Pranë Drinit të Zi
2x

Ikin ikin vitet
pom kalon rinia
Strugë këndohet kënga,
atje janë ëndrrat e mia
2x

Haxhi Dauti - Struga Ime

Struga ime
Ne ty mendoj
Ne kujtimet
Qe mi dhurove
Vajto o'ebekuar
Se lotet e tua
Lundrojn ne zemrat tona

ref.
Vaj,Vaj,Vajto
Nje kenge kendo
Per Strugen time
Te bukur.

Qyteti i dashur
Me Drinin ne ty
Qe percjell kujtimet
Tona rinore
Vajto o'ebekuar
Per at Rini
Qe e rrite ti

ref.
Vaj,Vaj,Vajto
Nje kenge kendo
Per Strugen time
Te bukur
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet