Më mbaj mend (për 1 muaj)


Argjend Lloga & Dorina - Grimce Parajse

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Grimce Parajse".
3. Video është e këngës "Grimce Parajse", por nuk këndohet nga Argjend Lloga & Dorina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Argjend Lloga & Dorina - Grimce Parajse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Muzika:

Joniad Banushi

Video Produksioni:

DArt Channel

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Dorina Plaku

14/08/2019

2019-08-14T17:58:17+00:00Kur takon nje grimce parajse
Qe qesh e luan si njeri
Maskuar ne hiret e nje vajze
Qe sillet porsi Perendi

Ngjyrat e botes celen te gjitha
Kthehesh papritur ne mbinjeri
Yjet duken por si grimca
Nje universi me dashuri

Ref x2
Dashuri qe ngjize boten
Je gatuar me magji
Puthja jote e vret kohen
Dhe e ringjall perseri
Dashuri qe dogje trojen
Je mallkim edhe bekim
Je esenca e gjithckaje
Je ilaci i shpirtit tim

Kur takon nje rreze drite
Qe erresiren ta largon
Vec athere do te ndricohesh
Do te kuptosh se ti jeton

Ngjyrat e botes celen te gjitha
Kthehesh papritur ne mbinjeri
Yjet duken por si grimca
Nje universi me dashuri

Ref:
Dashuri qe ngjize boten
Je gatuar me magji
Puthja jote e vret kohen
Dhe e ringjall perseri
Dashuri qe dogje trojen
Je mallkim edhe bekim
Je esenca e gjithckaje
Je ilaci i shpirtit tim


Ky tekst u dërgua nga Tina Hotaj
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet