Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjend Zymberi

Nuk ka akoma asnjë votë

Argjend Zymberi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Emin Tafa

Arsim Hakiqi

Valon Miftari

Liridon Haxhijaj

Fatmir Imeri

Lavdrim Xhelili

Traboin Mehaj

Imer Rama

Albo 06

Fida

Tags: Argjend Zymberi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet