Më mbaj mend (për 1 muaj)


Argjenda Doçi - Oj Lulije, Pellumb I Bardhe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulije, Pellumb I Bardhe".
3. Video është e këngës "Oj Lulije, Pellumb I Bardhe", por nuk këndohet nga Argjenda Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Argjenda Doçi - Oj Lulije, Pellumb I Bardhe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

2 🔥

23/07/2019

2019-07-23T17:40:42+00:00Oj lulije, Oj lulije pllumb i bardh
At tha nana udha e mar vaj vaj vaj vaj
Udha e mar nana mka than lot per faqe ja kom lon
Vaj vaj vaj vaj


Oj lulije Oj lulije pllumb i verdh dej ku nana tka percjell vaj vaj vaj vaj
Mka percjell, Mka percjell te pragu i shpis tuj fshi lot me cep shamis vaj vaj vaj vaj

ref x2
Sikur flutur shkon tuj kcy shpesh po ma lun njanin sy
Me ty luften e kom nis nuk dorzohem pa e vitisx2

Oh kur e pash oj nan at vajzen te shkolla ohh
At vajzen te shkolla ohh
Oh ja e morra oj nan ja desh u tranova ohh

Lujmi lujmi oh durt e holla oo
Si bilbilat si bilbilat oh neper molla oo
Lujmi lujmi lujmi lujmi oh durt e bardha oo
Si bilbilat si bilbilat oh neper dardha oo


Ky tekst u dërgua nga Donna
Më Shumë Këngë Nga Argjenda Doçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet