Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjenda Selimi - Ilahi Per Elvis Naçin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Puna jote me hallall bamirsin e mban ncdo anë ngojen mjalt e vepra shum ty "Elvis"hoxhë I nderum fjalet janë shum pak per ty ta dha zoti nje fuqi ku ka lot je ty nvarfni ty e kthen ne Kultur 2 ref zoti ty te ka beku shumë familje ke strehu zoti madh te dha shendet se ty je njeri drejt o njeri drejt.2Ref.shum jetima I ke gzu per allahun ke punu emri yt ntana ant ty je shembull hoxha jon.2 ref
Argjenda Selimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/02/2019


Argjenda Selimi - Ilahi Per Elvis Naçin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ilahi Per Elvis Naçin".
3. Video është e këngës "Ilahi Per Elvis Naçin", por nuk këndohet nga Argjenda Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjenda Selimi:


Komente 0