Argjentina Ramosaj

Engjejt Qajne ➡ Angels Cry

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Venera Behluli


Engjejt Qajne

Je lule ti,
gjithmon më thoje
Me ngjyre te bardh,
qe shume e doje
Keputur tani,
si nje lule e egër
Po mbijetoj..!

Hapi syte,
diell shiko
Vetem hapi syte,
dhe beso!

Reff:(2x)
Se engjëjt per ne do qajn
Nese s'jemi pran
Dhe do shohim te tjere ne në sy
Se veten e kemi vrarë
Por vazhdojm te ndarë
Dhe pse malli na merr ne të dy
`Engjëjt qajn
Ata qajn
Për të dy...

Jam lodhur shume,
duke besuar
Cdo gje qe shoh,
e kam kuptuar
Ndryshe nga ti,
iluzionet e tua
Nate nuk shohin drite... 

Hapi syte,
Diell shiko
Vetem hapi syte,
dhe beso . .

Reff:(2x)
Se engjëjt per ne do qajn
Nese s'jemi pran
Dhe do shohim te tjere ne në sy
Se veten e kemi vrarë
Por vazhdojm te ndarë
Dhe pse malli na merr ne të dy

Engjëjt qajn
ata qajn qajn qajn . (2x)
Reff:(2x)
Se engjëjt per ne do qajn
Nese s'jemi pran
Dhe do shohim te tjere ne në sy
Se veten e kemi vrarë
Por vazhdojm te ndarë
Dhe pse malli na merr ne të dy
`Engjëjt qajn
Ata qajn
Për të dy...


Angels Cry

You are a flower
you always told me
With a white color
as you loved it
Broken now
like a wild flower
I survive

Open your eyes
see the sun
Just open your eyes
And trust!

Reff 2x
Angels will cry for us
If we aren't together
And we will look other into the eyes
because we killed ourselves
But we continue separated
Even though we miss each other
Angels cry
They cry
For both of us

I am so tired
of trusting
Everything I see
I got it
different as you did
Your illusions
they don’t see a light into the night…

Open your eyes
see the sun
Just open your eyes
And trust…

Reff 2x
Angels will cry for us
If we aren't together
And we will look other into the eyes
because we killed ourselves
But we continue separated
Even though we miss each other
Angels cry
They cry
For the both of us…

Angels cry
they cry cry cry …(2x)

Reff 2x
Angels will cry for us
If we aren't together
And we will look other into the eyes
because we killed ourselves
But we continue separated
Even though we miss each other
Angels cry
They cry
For the both of us…

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019