Më mbaj mend (për 1 muaj)


Argjentina Ramosaj - A Ma Jep

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ma Jep".
3. Video është e këngës "A Ma Jep", por nuk këndohet nga Argjentina Ramosaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Argjentina Ramosaj - A Ma Jep  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  34

Video Produksioni:

Entermedia

Komente

Asnjë Koment

27/03/2018

2018-03-27T15:00:34+00:00

Sot m'ra n'men për ty
Nuk t'kom pa kaherë
Bash kesh tu menu
A menon për mu najher?
N'jetën tem s'je mo
E mu ke lonë shenjë
Ka kalu shumë kohë
Për mu s'ka ndrru sen

Hala, hala veç ty t'du
Hala, hala ti m'mungon
Nuk po muj me ekzistu
Pa ty e pa trupin tend
Hala, hala ty po t'pres
Hala, hala nuk është vonë
S'e din që je jeta jem
Pa ty s'po muj mo

[4x]
Zemrën uhh babe babe
A-ma a-ma jep?
A-ma a-ma jep?

Zemrën ma ke thy
Për ty ke shumë lehtë
Kurgjo nuk kom lypë
Ça vet se kom jep
E ti dashninë tem
Nuk pe man ma mend
Kërkush sikur unë
Shpirtin s'ta ka jep

Hala, hala veç ty t'du
Hala, hala ti m'mungon
Nuk po muj me ekzistu
Pa ty e pa trupin tend
Hala, hala ty po t'pres
Hala, hala nuk është vonë
S'e din që je jeta jem
Pa ty s'po muj mo

[4x]
Zemrën ooh babe babe
A-ma a-ma jep?
A-ma a-ma jep?
A-ma a-ma jep
A-ma a-ma jep...


Ky tekst u dërgua nga Kristina   Tonnidas17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Argjentina Ramosaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet