Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjentina Fazliu

Argjentina - Nuk Dorezohem (Feat. Dion)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

JO KJO NUK ESHT SHPREHI EDHET ZEMER DASHURI E NDJEJ THEL NE SHPIR NE SHPIRT
kUR TE JEM UN SHI EDHE VETEM N T PIKJO TY
TE JEM PRAN ATY ME TY

rEF:
TE DORZOHEM JO NUK DUA DASHURI KOM PER T OFRUARA
N DASMEM TANDE T JEM E FTUAR
SKISHA DOT PER TE DURUAR


Ky tekst u dërgua nga Argjentina

Argjentina - Nuk Dorezohem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Dorezohem".
3. Video është e këngës "Nuk Dorezohem", por nuk këndohet nga Argjentina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0