Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ari Blue - M'kujton

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'kujton".
3. Video është e këngës "M'kujton", por nuk këndohet nga Ari Blue.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ari Blue - M'kujton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Teksti:

Mozzik

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Këngë e albumit:

"Shkurt E Shqip"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015

Komente

3 🔥

05/06/2015

2015-06-05T18:10:59+00:00Tash kom ni qe ti je i bo me tjetren
Sun em harron e kujton gjith t'vjetren
Shum von o mem kerku se mo me ty sjom
Tash kom ik e s'kthena

Kallxom kush si un venin te ti mun
Per me nxon asnjona e di
Per ty gjithqka tash po ni
yeah yeah yeah eh eh
E kom dit qe ki mem hup ti bejbi bejbi bejbi
Hala mes un e njejta per ty e di e di e di

2x
Tash kom ni qe ti je bo me tjetren
Sun em harron e kujton gjith ti t'vjetren
Shum von o mem kerku se mo me ty sjom
Tash kom ik e s'kthejna

Shum mu m'vjen gjynah se ska pas kurr si na
Amo vet e zgjedhe ket rrug se ki prit qe ki mem hup
Tash nata t'nxen pa mu ty baby baby baby
yeah eh eh eh Mlyp po sum em gjen mu

Larg jom larg jom larg jom
E di e di e di qe menon hala ku jom
E di e di e di qe thu pse se kam ma
Un jom larg teje e ti pret hala
Mu bo bashk si dikur me parr

Tash kom ni qe ti je i bo me tjetren
Sun em harron me kujton gjith ti t'vjetren
Shum von o mem kerku se mo me ty sjom
Tash kom ik e s'kthena


Ky tekst u dërgua nga Shkelqesa Zekaj
Më Shumë Këngë Nga Ari Blue:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet