Ari
Ari
Ari
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Ari është këngëtar i njohur. Më datë 30 Korrik 2020, Ari publikon videoklipin "A Ma Fal".

Më datë 27 Shtator 2020, Bimbimma, Nush, Ari, Il Ghost, Kennz, Meriton & Marin publikojnë videoklipin "Jackpot".

Më datë 6 Dhjetor 2020, Ari publikon videoklipin "Ma La".

Më datë 20 Korrik 2021, Ari publikon videoklipin "Ata Sy". Teksti i këngës u shkrua nga Ari, ndërsa orkestrimi u punua nga Çelik Lipa.

Më datë 9 Tetor 2021, Nush, Kennz, Grido, Il Ghost, Bardhi, Ari, Meriton & Matolale publikojnë videoklipin "Jackpot II", në bashkëpunim me Meriton Mjekiqin. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa.

Më datë 12 Dhjetor 2021, Ari publikon videoklipin "Nana".

Më datë 25 Korrik 2022, Ari publikon videoklipin "Hala T'kom N'men". Tekstin e këngës e shkroi vetë Ari, ndërsa orkestrimin u përgatit në bashkëpunim nga Çelik Lipa & ERO (Eroll Osmani).

Më datë 1 Shtator 2023, Ari publikon videoklipin "Ma More Zemrën". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Ari, teksa për arranzhimin u kujdes Ridvan Bajrami. Produksioni audio u realizua nga vetë Ari.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1