Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ariana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  110
 • Emri i Vërtetë:
 • Ariana Zenuni
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Norvegji 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Ariana është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ariana Zenuni është kosovarja që jeton në Norvegji. Më datë 27 Korrik 2017, Ariana publikon videoklipin "Zemra M'digjet". Më datë 14 Tetor 2017, Ariana publikon videoklipin "Ngat Teje". Më datë 12 Maj 2018, Ariana publikon videoklipin "Sonte". Më datë 28 Shtator 2018, Ariana Zenuni publikon videoklipin "Thuje". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga BUG Production. M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ermedina Rama

Eronida

Fatjona Kuçi

Fiorela Sahiti

Luiza Hasani

Tringa Kay

Bleta Brovina

Valza Zhegrova

Irena Metalla

Eliona Qira


Tags: Ariana, Ariana Zenuni

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet