Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ariana - Fajet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Kom menu qe kthehesh ti te un prap
Kom menu qe jo nuk jena desht na
Kom menu që kthehesh ti te un prap (3x)

Hey Boy
Hala per ty une mendoj
Ti e din qe per ty krejt i boj
Kallxom kom diqka tkallxoj

E di ça don
e di ça don
Mu kthy hala me ty
Jojo nuk o von
Jo nuk o von nahhh (2x)

Kom menu qe kthehesh ti te un prap
Kom menu qe jo nuk jena desht na
Kom menu qe kthehesh ti te un prap (2x)

E di ça don
E di ça don nananahh
Mu kthy na dy
Jo nuk o von nananahh

Na dy nuk i patem fajet fajet na (2x)

Kom menu qe kthehesh ti te un prap
Kom menu qe jo nuk jena desht na
Kom menu qe kthehesh ti te un prap (3x)


Ky tekst u dërgua nga Ariana ZenuniAriana Zenuni
Publikimi: 19/01/2021
Muzika: Bini Diez
Teksti: Bini Diez
Video Produksioni: Urban Graphics


Ariana - Fajet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fajet".
3. Video është e këngës "Fajet", por nuk këndohet nga Ariana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ariana Zenuni:


Komente 0