Ariana
Ariana
Ariana
 • Emri i Vërtetë:
 • Ariana Zenuni:
 • Vendlindja:
 • Gjakovë Kosovë
 • Jeton dhe vepron në :
 • Norvegji Norvegji
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 2 Mars 2000
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♓ Peshqit
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Ariana është këngëtare e njohur. Ariana Zenuni është kosovarja që jeton në Norvegji.

Më datë 27 Korrik 2017, Ariana publikon videoklipin "Zemra M'digjet".

Më datë 14 Tetor 2017, Ariana publikon videoklipin "Ngat Teje".

Më datë 12 Maj 2018, Ariana publikon videoklipin "Sonte".

Më datë 28 Shtator 2018, Ariana Zenuni publikon videoklipin "Thuje". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga BUG Production.

Më datë 27 Korrik 2019, Ariana publikon videoklipin "Gezuar Sot".

Më datë 11 Dhjetor 2019, Ariana publikon videoklipin "N.U.N".

Më datë 15 Tetor 2020, Ariana publikon videoklipin "Nuk Gabova". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics.

Më datë 19 Janar 2021, Ariana publikon videoklipin "Fajet". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bini Nebihu. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics.

Më datë 10 Prill 2021, Gazmend Rama publikon videoklipin "Je Katundare (Remake)", në bashkëpunim me Arianën. Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Sokol Koçi.

Më datë 23 Shtator 2021, Ariana publikon videoklipin "Lot". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Bini Nebihu. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics.

Më datë 5 Gusht 2022, Ariana publikon videoklipin "Pa Mu". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lum Dakaj, ndërsa orkestrimi u realizua nga Big Deal Records. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.

Më datë 19 Nëntor 2022, Ariana publikon videoklipin "Idiot". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lum Dakaj, ndërsa orkestrimi u realizua nga Big Deal Records. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0