Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Arianit Bellopoja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Arianit Bellopoja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Arianit Bellopoja merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Kenga Ime". Në vitin 2012, Arianit Bellopoja merr pjesë në X Factor Albania 1. Më datë 15 Dhjetor 2012, Arianit Bellopoja publikon videoklipin "Në ëndërr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Benard Dervishi

Diellon Mustafa

Nderim Sadriu

Endri Kaçaçi

Roni Morina

Fatlum Ukelli

Genc Ahmeti

Yllnor Kurti

Olti Ajeti

Leart Avdiu

Tags: Arianit Bellopoja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet