Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ariann

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
 • Emri i Vërtetë:
 • Arian Imeri
 • Vendlindja:
 • Vushtrri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ariann është një këngëtar. Artist i rrymës Rap-R&B dhe tepër i suksesshëm që në hapat e parë të karrierës së tij. Emri i vërtet i tij është Arian Imeri dhe lindi më 12 tetorë 1996 në Vushtrri, Kosovë. Kënga e parë me videoklip zyrtar e Ariann titullohet "Ku je ti" e cila arriti shifra të larta klikimesh. Arian Imeri i njohur si Ariann momentalisht jeton dhe vepron në VUSHTRRI. Më datë 13 Gusht 2013, Ariann publikon videoklipin "Ku Je Ti", në bashkëpunim me Reexhi. Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ariann, Arian Imeri

Komente 1