Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ariann - Me Ty (Feat. Lannex & Metkilla)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Rep'1-Ariann:
Ty tkom engjull,e tash s'njoh tjeter femer hiq
Ty t'kom melaqe ,qe ko met dasht gjith
Ki me kon gjith e jemja,kurr sko met lendu
Ko me kon gjith aty kur ki nevoj per mu
Se ti mi dite vlerat,tash un ta dho respektin
Tash ti plotsoj deshirat,se ti sma kqyre gjepin
Munohum per njoni-tjetrin n'pergjithsi
Bashk na dy gjithmon deri pafundsi
Bojna sene t'mira gjithmon me dashni
Asniher sene t'kqija me xhelozi
Veq per ty mendoj , veq per ty qit sen e boj
Se un tdu ty , pa ty jeten smuj e paramenoj
Me ty cdo minut dua ta kaloj
Se veq per ty cdo sekond un mendoj
Ty t'kom princeshen tem,qe ta fali krejt jeten
Me ty gjithqka jom,me ty e plotsoj veten.

Reff'2X-Lannex:
Malli me kish marr
Kur e pash per her te par
Dhe e putha perseri
Une mes dy syve n'baaall.

Rep'2-Metkilla:

Pernime malli m'kish mar kur e pash per her t'par
Edhe zemra mu ka nal , se ti je shum e rrall
Po du met pas ngat po du eren me ta ni
Po du qdo sekond une me nda me ty
Un e di qe ti e man fjalen qe ti ma ke dhon
Un e di qe ki me kon ajo qe ti ki me kon
Ke besu n'fjalen e par qe un ty ta kom thon
Un besoi qe na dy kena me kan bashk gjithmon
YEAHHH
Je tu m'mungu po du zonin me ta ni
Po du buzen me ta prek po du me kon veq me ty
E kur jom ngat teje sa shpejt koha kalon
E nese ty nuk tkom nuk pe du as tjeter kon
Ti je ajo qe kohen mrapa e kthen
Ti je ajo qe me gabu nuk um len
Ti je ajo qe meriton shumqka
Ti je ajo qe per mu je gjithqka.

Reff 4X Lannex:
Malli me kish marr
Kur e pash per her te par
Dhe e putha perseri
Une mes dy syve n'baaall.

Ky tekst u dërgua nga Arbenita Mustafa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Metkilla
Featuring: Lannex
Publikimi: 01/02/2014


Më Shumë Këngë Nga Ariann:


Komente 0


Ariann - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Ariann.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.