Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arif Aliu - Hip Hop Tallava 2014 (Feat. Bimi Mustafa)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Arif Aliu:
Hajt tja nisum me shuplaka
Sonte mir na shkojka nata
Te vallzojm e te kendojm
Atmosferen pesh ta qojm

Reff:
Hajde jasha lujkan djem e vasha
Vodka tkuqe me RedBull (2X)
Per mu duk pak ma COOL

Duart lart qoni perpjet
Pak ritmin me percjell
HipHop Tallava
Te vallzojm te bejm sefa

Reff:
Hajde jasha lujkan djem e vasha
Vodka tkuqe me RedBull (2X)
Per mu duk pak ma COOL

Bimi Mustafa
Woow Dridhe belin qiko ktu dridhe ne ket nat Jeeee
Se kjo loja jon ka fillu me zgat Ahhaaa
Mos mendo ti se mke mashtru Jeeee
Hajde dridhu edhe pak se ki mem tranuu

Arif Aliu
Hajde jasha lujkan djem e vasha
Vodka tkuqe me RedBull (2X)
Per mu duk pak ma COOL


Ky tekst u dërgua nga noozGeArif Aliu
Publikimi: 13/09/2014


Arif Aliu - Hip Hop Tallava 2014
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hip Hop Tallava 2014".
3. Video është e këngës "Hip Hop Tallava 2014", por nuk këndohet nga Arif Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arif Aliu:


Komente 0