Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arif Dushaj & Perlat Sheqeri - Jalla Mor Bylbyl Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ARIF :jalla mor bylbylo qe po knon N"GJAKOV 2x
oh mka marr malli vec me ty me fol 2x per vella te sy zezes dhe perpjete oiiiiih o gjermani
jalla mor bylbylo qe po knon ne tropoj 2x o mka marr malli du met fol me goj, oh mka marr malli du met fol me goj per me vlla te sy zezes e perpjete oiiiih oo gjermanii
oooooo jalla mor bylbylo qe po knon N:TIRAN 2x o mka marr malli vec per zanin tan 2x per me vlla tesy zezez e perpjete oooiiih o gjermani opaa

Ky tekst u dërgua nga E.K


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Perlat Sheqeri
Publikimi: 07/12/2014


Më Shumë Këngë Nga Arif Dushaj:


Komente 0


Arif Dushaj & Perlat Sheqeri - Jalla Mor Bylbyl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jalla Mor Bylbyl".
3. Video është e këngës "Jalla Mor Bylbyl", por nuk këndohet nga Arif Dushaj & Perlat Sheqeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.