Arif Madana
Arif Madana

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Arif Madana është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 2 Korrik 2011, Arif Madana publikon videoklipin "Kenge Gurbeti". Më datë 31 Dhjetor 2013, Arif Madana & Musa Dauti publikojnë videoklipin "Lumi Aj Qe Fal Nje Gjak". Më datë 21 Shtator 2014, Arif Madana publikon videoklipin "Me Dollar Nuk Blehet Malli". Më datë 23 Dhjetor 2015, Arif Madana publikon videoklipin "Këngë Për Rexhep Radomirën". Më datë 23 Dhjetor 2015, Arif Madana publikon videoklipin "Radomir, Vendlinja Jone". M...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0