Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arijana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Arijana është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jetesa Gashi

Suela Xholli

Blerona Bytyqi

Hana Jahaj

Vali (F)

Alma Kryeziu

Ronita Zeneli

Tina Qeli

Suela Ismaili

Diana Dani

Tags: Arijana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet