Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arijana Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
BIOGRAFIA: Arijana Gashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Shtator 2017, Arijana Gashi merr pjesë në Kosova Fest 2017 me këngën "Si Më Par"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Katrin

Eliza Markiq

Florida Dushku

Irida Pojani

Enkeleda Dervishi

Samira

Lily N

Ervisa

Arjanita Shala

Marigona Vitia

Tags: Arijana Gashi, Ariana Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet