A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Arilda Hoxha - Asnjehere


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/03/2013

2013-03-20T16:58:01

Participating in

Top Fest 10


E pyes veten shpesh si mund te ndodh ne jete
si mund te me thyhej zemra
e pyes veten pse perse nuk ka kuptim jeta ime pa ty
E pyes veten si si mund te ndodh vertet
kjo endrra ime te ndaloj te ndaloj
E pyes veten pse e pyes veten prap perse ti sje
Dhe per ty te mendoj ende te mendoj dhe ty te mendoj te kerkoj

Ne zemren time ti je
dhe asnjehere jo nuk do ndaloj
per tek ti per tek ti do vrapoj
ne zemren time jo nuk do te ndaloj
per ty per ty per ty jo jo
Dhe asnjehere jo nuk do mund te t'harroj
ne zemren time tashme jeton ti jeton jeton jeton vec ti

Jo asnjehere jo nuk do mund te t'harroj
e si do mundem ty te t'harroj
ne zemren time vec ti jeton
ti vetem vec ti
E perseri po pres vazhdoj te enderroj
enderroj per ne te dy per ne
Une ende ty te pres
une ende po shpresoj per ne te dy
Dhe per ty mendoj ende te mendoj dhe ty te mendoj te kerkoj

Ne zemren time ti je
dhe asnjehere jo nuk do ndaloj
per tek ti per tek ti do vrapoj
ne zemren time jo nuk do te ndaloj
per ty per ty per ty jo jo
Dhe asnjehere une nuk do mund te t'harroj
ne zemren time tashme jeton ti jeton jeton jeton vec ti

Dhe ende per ty po enderroj
per ty vazhdoj une te enderroj
pa ty si mundem te enderroj
jo une smundem pa ty nuk mundem pa ty jo
Nuk mundem pa ty jo

Ne zemren time ti je
dhe asnjehere jo nuk do ndaloj
per tek ti per tek ti do vrapoj
ne zemren time jo nuk do te ndaloj
per ty per ty per ty jo jo
Dhe asnjehere une nuk do mund te t'harroj
ne zemren time tashme jeton ti jeton jeton jeton vec ti

E pyes veten shpesh si mund te ndodh ne jete
si mund te me thyhej zemra
SI mund te me thyhej zemra !!
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019