Arilena Ara

Labi & Arilena Shpallen Fituesit E Natës Së Tretë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[06-10-2015]
Moderatori i njohur kosovar Labinot Gashi dhe këngëtarja e re Arilena Ara janë shpallur fituesit e kupës në natën e 3-të të spektaklit "Dance with me".

Ata janë prezantuar me një kërcim mjaft interesamt i cili ka lënë mjaft mbresa jo vetëm tek juria por edhe tek publiku.

Në disa foto të postuara nga dyshja në rrjetet sociale shihen Labi bashk me Arilenën dhe disa miq nga stafi i RTV 21 duek festuar për fitoren.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Labi & Arilena Shpallen Fituesit E Natës Së Tretë


Komente 1