A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Çka Po Ndodh Me Konkurrentët E "Dance With Me", Me Rend Në Spital?!


Not Yet Rated

[09-11-2015]
Spektakli i famshëm i “Dance With Me” ka filluar tashmë e disa javë. Pjesë e kësaj sfide janë bërë edhe disa nga fytyrat tashmë të komentuara të ekraneve tona të cilët me rend po bëhen pjesë e lëndimeve që po pësojnë gjatë provave, raporton Indeksonline.

Së paku kështu thuhet nga konkurrentët, në ndërsa që janë reagimet e ndjekësve të cilët po i cilësojnë këto lëndime si të rreme dhe për çështje të reklamave të ndryshme.

Por një gjë e tillë nuk është bërë ende e ditur, ndërsa që i pari i cili pësoi lëndime gjatë provave ishte Veseli, më pas këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ndërsa së fundmi edhe prezantuesi i ekraneve shqiptare Labi.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019