Arilena Ara

Çka Po Ndodh Me Konkurrentët E "Dance With Me", Me Rend Në Spital?!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-11-2015]
Spektakli i famshëm i “Dance With Me” ka filluar tashmë e disa javë. Pjesë e kësaj sfide janë bërë edhe disa nga fytyrat tashmë të komentuara të ekraneve tona të cilët me rend po bëhen pjesë e lëndimeve që po pësojnë gjatë provave, raporton Indeksonline.

Së paku kështu thuhet nga konkurrentët, në ndërsa që janë reagimet e ndjekësve të cilët po i cilësojnë këto lëndime si të rreme dhe për çështje të reklamave të ndryshme.

Por një gjë e tillë nuk është bërë ende e ditur, ndërsa që i pari i cili pësoi lëndime gjatë provave ishte Veseli, më pas këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ndërsa së fundmi edhe prezantuesi i ekraneve shqiptare Labi.
 (Indeksonline)

Çka Po Ndodh Me Konkurrentët E “Dance With Me“, Me Rend Në Spital?!


Komente 0