Arilena Ara

Arilena Në Krahët E Drinit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[24-12-2015]
Këngëtarja nga Shqipëria Arilena Ara ka mbyllur një sezon mjaft të suksesshëm të pjesmarrjes së saj në spektaklin "Dance with me 2". Ndonëse nuk fitoi por ajo prap se prap dhuroi performanca nga më të ndryshmet bashk me partnerin e saj Labin.

Por në natën finale të spektaklit u publikuan 2 videomontazhe ku shiheshin prapaskenat dhe kamerat e fshehura gjatë provave.

Një gjë që na ra shumë në sy ishte një nga momentet kur konkurentja Arilena Ara dhe prezantuesi i njohur Drini Zeqo u puthën në mes të skenës.

Pas mbylljes së mbrëmjes, organizatorja Vera Grabocka kishte organizuar një After Party ku kishte ftuar të gjithë konkurentët dhe spektatorët.

Gjatë after party-s Arilena është parë sërish në krahët e Drinit duke vallëzuar me të, madje foton ata e kanë postuar edhe në rrjetin e tyre social në Instagram.

Çfarë po ndodh mes tyre?
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Arilena Në Krahët E Drinit


Komente 0