Arilena Ara

Edhe Arilena Ekpozon Gjoksin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-01-2016]
Këngëtarja Arilena Ara pas përfundmit të garës në "Dance with me", ka qenë e ftuar në shumë programe festive për Vitin e Ri 2016.

Në programin e "Dance with me Festive" Arilena kishte vendosur të vishte një fustan të kuq dhe të gjatë ku ekspozonte në masë të madhe edhe gjoksin e saj.

Mesa duket edhe Arilena ka dashur që të provokojë pak me stilin e saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Edhe Arilena Ekpozon Gjoksin


Komente 1