A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Arilena Përsëri Në Studion E Darkos


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
[01-03-2016]
Këngëtarja Arilena Ara vitin a kaluar na erdhi me projektin e saj më të fundit "Vegim", një këngë shumë e ndjerë të cilën ajo ia dedikoi babait të saj.

E së fundmi ajo ka bërë me dije se i është futur punës për një projekt tjetër. Arilena ka postuar në rrjetet e saj sociale një foto ku shihet në studion e Darko Dimitrov.

Ajo ka pozuar krah Darkos e ndërsa në mbishkrimin e fotos ka shkruar: "E lumtur që të shoh ty”, gjë që na ka bërë me dije se është duke punuar këngën e re te Darko.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019