A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Arilena Sheh ëndrra Interesante


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
[15-01-2015]
Jemi mësuar që të dëgjojmë kur shumë njerëz kanë rrëfyer se kanë parë ëndrra nga më të çuditshme dhe nga më interesante.

E nga këto të fundit ka edhe këngëtarja Arilena Ara. Ajo mbrëmë ka ëndërruar se flokët e saj janë bërë ngjyrë kafe dhe kur është zgjuar në mëngjes, ka dal para pasqyrës dhe ka parë që është ende bionde. E kjo gjë e ka mërzitur shumë atë.

Së paku kështu ka konfirmuar vet ajo përmes një fotografie në Facebook të cilës ja ka lënë edhe këto fjalë “I had a dream that I had brown hair…I woke up and ran to the mirror…Phew! I’m still a blonde”
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019