A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ku E Gjen Lumturinë Arilena Ara?


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
[29-01-2015]
Kemi dëgjuar se lumturia gjendet në shumë gjëra. Por, këngëtarja Arilena Ara atë e gjenë në një vend mjaft interesant.

Ajo përmes një fotografie të hedhur në Facebook këngëtarja ka thënë se buzëqeshja është lumturia që gjendet poshtë hundës!

Arilena pas këngës së fundit ‘Business Class’ nuk ka ardhur më me ndonjë këngë tjetër.
 (Indeksonline)





Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019