A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Arilena Di Edhe Të Gatuajë


Not Yet Rated

[01-02-2015]
Arilena Ara, fituesja e X Factor 2 duket sikur u tret pas projekteve të saj muzikore si "Aeroplan" dhe "Bussines Class". Megjithatë teksteshqip.com mëson se këngëtarja është në pregaditje të baladës së saj më të re, tekstin e së cilës e ka shkruar i madhi Timo Flloko.

Ndërkohë Arilena është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram ku ka treguar se 1%shtë mjaft e zonja të gatuajë. Ajo ka pregaditur mëngjesin e saj dhe ka marrë mjaft komente pozitive nga fansat.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019