A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Arilena Ara - I'm Walking On Sunshine


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/12/2012

2012-12-23T21:34:15

I used to think maybe you love me, now baby I'm sure
And I just cant wait till the day, when you knock on my door
Now every time I go for the mail box, gotta hold myself down
'cause I just cant wait till you write me, you're coming around

[Chorus:]
I'm walking on sunshine (whoa oh)
I'm walking on sunshine (whoa oh)
I'm walking on sunshine (whoa oh)
And don't it feel good (HEY!) Alright now
And don't it feel good (HEY!) Alright now
All right now yeah! (HEY!)

I used to think maybe you love me, I know that it's true
And I don't wanna spend all of my life just waiting for you (just waiting for you)
Now I don't want you back for the weekend, not back for a day, no, no, no
Baby I just want you back and I want you to stay

[Chorus]

Walking on sunshine
Walking on sunshine

I feel the love, I feel the love, I feel the love that's really real
I feel the love, I feel the love, I feel the love that's really real

I'm on sunshine baby yeah
I'm on sunshine baby yeah

[Chorus:]
I'm walking on sunshine whoa
I'm walking on sunshine whoa
I'm walking on sunshine whoa
And don't it feel good hey alright now
And don't it feel good hey alright now
And don't it feel good hey alright now
And don't it feel good hey alright now
I'm walking on sunshine
I'm walking on sunshine
I'm walking on sunshine
I'm walking on sunshine
I'm walking on sunshine


Lyrics submited by  oriad
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019