A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Arilena Ara - Vegim


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  77

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/11/2015

2015-11-24T18:30:58

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Timo Flloko

Arrangement:

Darko Dimitrov
Me heshtjen jetoj
Në ërsirrën e plotë
Unë ngadalë,
Kur ëndrra më zgjon
Ti sje askund në këtë botë

Çdo natë të shoh si Vegim
Stë prek dot të ndjej në shpirt

Ref:
Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
E vetme jam skam faj

Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
Sytë e tij janë lartë po qaj

Ditarin shfletoj
Unë çdo fletë e kthej
Shënoj aty
Sa kohë më mungon
Dhe zemra të kërkon

Çdo natë të shoh si Vegim
Stë prek dot të ndjej në shpirt

Ref: x2
Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
E vetme jam skam faj

Si harroj fjalët që ti kur më the
Kur të mos jem mos harro
Pranë do më kesh

Ouuuu - ouuuuuu uooouu - na - nana na
Na -na nanaaa , nana na naaaa
Naa - naa - naaaa

Ref: x3
Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
E vetme jam skam faj.


Lyrics submited by CraziestArilenatore-Cards (3)

2019-01-19 19:48:17
Me heshtjen jetoj
Në ërrësirën e plotë
Unë ngadalë,
Kur ëndrra më zgjon
Ti s'je askund në këtë botë
2018-06-25 22:11:43
Ditarin shfletoj
Unë çdo fletë e kthej
Shënoj aty
Sa kohë më mungon
Dhe zemra të kërkon
2018-03-01 13:19:22
Si harroj fjalët që ti kur më the
Kur të mos jem mos harro
Pranë do më kesh

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019