Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arilena Ara - I'm Sorry

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm Sorry".
3. Video është e këngës "I'm Sorry", por nuk këndohet nga Arilena Ara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arilena Ara - I'm Sorry  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  113

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

24/08/2017

2017-08-23T23:00:00+00:00

It was cold like a winter day
In pouring november rain
Everything felt numb
What have we become?
I never saw the signs
How could I be so blind?
Did I close my eyes?
Cause your heart was full of lies

November is a nightmare that will chase me after all you've done
I'm sorry, november, just wake me when you're gone
Is there someone who can help me change the calendar?
Don't wanna remember, november, to me you don't exist no more,
I'm sorry

I wanted you more than life
I think of it all the time
You were my ray of light
My guide through lonely nights
You said you were in love
But I guess I was not enough
You left me in the shade
Now our light will fade away

November is a nightmare that will chase me after all you've done
I'm sorry, november, just wake me when you're gone
Is there someone who can help me change the calendar?
Don't wanna remember, november, you don't exist no more

Cause this mountain is too high
I don't have the strength to climb
I'm sorry, november, I'm sorry
Without oxygen I can't breathe
I'm losing ground underneath
My heart cannot take it
Not willing to fake it
I need to forsake cause I cannot maintain this
I'm sorry, I'm sorry

Is there someone who can help me change the calendar?
I'm sorry, november, I'm sorry

Cause november changed my life
I will have to say goodbye
I'm sorry, november, I'm sorry

Now tell me is there someone who can help me change the calendar?
Don't wanna remember, november, you don't exist no more
Cause november changed my life
I will have to say goodbye
I'm sorry, novemeber, I'm sorry


Ky tekst u dërgua nga Besim RushitiKartolina (4)

6
0
19
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Arilena Ara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet