A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Arilena Ara - Kido


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/12/2017

2017-12-22T18:00:00

Lyrics:

Lindon Berisha

Music & Arrangement:

Darko Dimitrov


Te gjeta ,me gjete
Ja ku me ke
Te kam une, me ke ti
Per mua je..

Si kenge po qe te venitem
Pas teje ti me ben te dridhem
Dorezohem, frikesohem
Ti mos me le..

[REF.:]
Si nje femije do jem
Me mbaj ti pergjithmone
Ti zemren ma shkelqen
Menyra si veshtron

Je i vetmi n'jeten time
Qe keshtu me dashuron
Ti mos ndalo
E me llasto

Si nje femije do jem
Me mbaj ti pergjithmone

Kaluam sfiduam
Shume gjera n'jete
Tentuam provuam
Ia dolem shpejte

Uroj qe neser t'jemi prape te dy
Uroj qe njesoj te me shohesh ne sy
Me do ti , te dua
Do e them perjete..

[REF.:]
Si nje femije do jem
Me mbaj ti pergjithmone
Ti zemren ma shkelqen
Menyra si veshtron

Je i vetmi n'jeten time
Qe keshtu me dashuron
Ti mos ndalo
E me llasto

Si nje femije do jem
Me mbaj ti pergjithmone

Si nje femije do jem
Me mbaj ti pergjithmone
Ti zemren ma shkelqen
Menyra si veshtron

Je i vetmi n'jeten time
Qe keshtu me dashuron
Ti mos ndalo
E me llasto

Si nje femije do jem
Me mbaj ti pergjithmone

Si nje femije do jem
Me mbaj ti pergjithmone


Lyrics submited by MMMe-Cards (2)

2018-07-18 22:27:03
Si kenge po qe te venitem
Pas teje ti me ben te dridhem
Dorezohem, frikesohem
Ti mos me le..
U krijua nga Odeta 2017-12-24 22:16:17
Je i vetmi n'jeten time
Qe keshtu me dashuron

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019