Më mbaj mend (për 1 muaj)


KDDK & Arilena Ara - Last Train To Paris

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Last Train To Paris".
3. Video është e këngës "Last Train To Paris", por nuk këndohet nga KDDK & Arilena Ara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

KDDK & Arilena Ara - Last Train To Paris  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Video Produksioni:

MAX Production

Produksioni:

Darko Dimitrov

Komente

Asnjë Koment

02/11/2018

2018-11-02T19:00:39+00:00Staring at my phone in the right hand
Remembering the words that we all said
Counting on the dates that I have been with you

Two of us looking like a nice picture...
Reality is such a complicated antity
We fly high all night, lose gravity
Dancing like a poison, with no remedy
Leave me alone, but wait-stay with me
Rain is falling down on me I feel that I'm losing gravity
And I know, I know how story goes
This time your love is overdosed
Hello! I'll be standing on the edge of the world
Sending all the letters to Heaven
I'll be coming to the end of the world
Waiting for the last train to Paris...
You love me not, I love you neither
Probably this is the lesson why I'm still breathing...
How to be without you, how to be with me
Like a Nelly-dilemma - it's like a prison...
My moral is sending bullets to my head
Realizing you're the best thing I've ever had...
Everything is blue and green turning into red
Means I'm alive straight until I'm dead...
Rain is falling down on me I feel that I'm losing gravity
And I know, I know how story goes
This time your love is overdosed
Hello! I'll be standing on the edge of the world
Sending all the letters to Heaven
I'll be coming to the end of the world
Waiting for the last train to Paris...
Hello! I'll be standing on the edge of the world
Sending all the letters to Heaven
I'll be coming to the end of the world
Waiting for the last train to Paris...
I'll be standing on the edge of the world...
Hello!
I'll be coming to the end of the world.
Waiting for the last train to Paris...

Kartolina (2)

11
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Arilena Ara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet