Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arilena - Doja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Doja".
3. Video është e këngës "Doja", por nuk këndohet nga Arilena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arilena - Doja  (Feat. Flori Mumajesi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  19

Teksti:

Lindon Berisha

Muzika & Produksioni:

Darko Dimitrov

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Flori Mumajesi

19/11/2019

2019-11-19T17:00:00+00:00[Flori:]
Më shiko,
shiko ti në çfarë jam kthyer
Më vështro,
Shih si është të jesh i thyer
Më dëgjo,
Ti mos lësho as edhe një fjalë
Asnjë fjalë

Një si ti unë doja, doja
Doja ta kem jetë
E ngushlloja veten gjoja
S'është kjo e vërtetë
Pa ty nuk doja
Nuk e besoja
Nuk doja... ta thoja

[Arilena:]
Merri krejt
Ashtu siç ti je mësuar
S'ka më t'shtenjtë
Zemrën ta dashë me këto duar
Pse t'pengon?
Kjo dhimbje që rënkon...
Një oqean të qetë ti e tërbon

Një si ti unë doja, doja
Doja ta kem jetë
E ngushlloja veten gjoja
S'është kjo e vërtetë

[Bashkë:]
Një si ti unë doja, doja
Doja ta kem jetë
E ngushlloja veten gjoja
S'është kjo e vërtetë

[Flori:]
Pa ty nuk doja

[Arilena:]
Nuk e besoja
Se t'humba ty përjetë

Oh e doja,e doja,
E doja, oh e doja

Unë doja, doja
Doja ta kem n'jetë
E ngushlloja veten gjoja
S'është kjo e vërtetë

[Flori:]
Pa ty nuk doja
Nuk e besoja
Nuk doja... ta thoja

[Bashkë:]
Se t'humba ty përjetë

[Arilena:]
Oh doja

23

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Arilena Ara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet