Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arilena Ara - E Gjalle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sa i dua keto mengjese
Kur hap syte te shoh ne krahe
Ende Kam une shijen tende
Nga nata qe lame pas
Nen Kemishen tende
E ndjej sa e vogel jam
Ardhuroj hapesiren tone
Castet kur ne ndajme

Mi puth syte
Shikimi yt
Me jep nje jete te dyte
Fryma mbi kurriz
Stuhi zemre nis
Zhurma e dashurise

(Refren2x)
Me ty jam e gjalle…
Kudo te ndjej
Me ty jam e gjalle
Beje t’ja vleje

Ne dite dhe jave
Akrepat ne pauze
Me ty eshte mesnate
Rrenqethje ne vale
Nje ritem qe s’ndal

Mi puth syte
Shikimi yt
Me jep nje jete te dyte
Fryma mbi kurriz
Stuhi zemre nis
Zhurma e dashurise

(Refren2x)
Me ty jam e gjalle…
Kudo te ndjej
Me ty jam e gjalle
Beje t’ja vleje

Mi puth syte
Shikimi yt
Me jep nje jete te dyte….




Arilena Ara
Publikimi: 06/07/2021
Muzika: Arilena Ara & Mixey
Teksti: Arilena Ara & Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Mixey & Apollo
Rec, Mix Master: Darko Dimitrov


Arilena Ara - E Gjalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Gjalle".
3. Video është e këngës "E Gjalle", por nuk këndohet nga Arilena Ara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arilena Ara:


Komente 0