Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arilena Ara - Murderer (Feat. Noizy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38

Me ka cmendur mbreme
po ta dija
and I lost it all
U dorzova
Jam e tija
Ai me zotron sot
po nuk m'lendon dot
Ai thote m'perket mua
He's bad, po prape e dua

I regret
S'eshte dashni,
eshte thjesht fizike
I regret
Ka dashni, po eshte toksike
Ai eshte i rrezikshem
Ai terheq si magnet
Te josh, te puth
dhe pastaj te vret

He's a murderer of my heart
He's a murderer
But I still want him
He's a murderer
He's the murderer of my heart
He's the murderer
I know this love it ain't for us

Uh I think she likes me
Yeah I think I like her
Ass so fat she got me stand right behind her
Sexy classy freaky nasty
Kush Mendon ndryshe vec ja kan inatin
Afrohu me ngat se sonte Nata e gjate
Sonte rrime te ty zgjut edhe fjalet Jane pak
don nalt shkojm nalt
You wanna fly we fly
E Kom nje Kerr pa tavan baby touch the sky
Shkojm high si NASA
Let me wine on the papa
Bukur dukesh nga mbrapa Lem ta rrehi shuplaka
Sill do akull se plasa 2x
T boj me qesh jo me qa
T boj me m'dasht jo me m'vra
Te boj me u Ni si femna e vetem per mu n'kete dynja
S'du me chat du me t'pa
Kejt boten ta dho
Si trofe te kisha cu baby siper ne hava
He's the murderer of my heart
Baby but I am not a murderer
Not a murderer
I wanna get to know ya
I'm not a murderer
I know is love for us
Arilena Ara
Featuring: Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/07/2021
Muzika: Mixey
Teksti: Arilena Ara, Noizy, Mixey & Yll Limani
Orkestrimi: Apollo & Mixey
Video Produksioni: Imagine Films
Executive Producer Popi Kola
Starring: Igli Zarka And Krist Lleshi
Rec. Mix/Master: Darko Dimitrov
Video Produksioni: Vesa Caka
Directed By Erkand Shabani
Co-Directed: Butrint Pasha
Dop: Erkand Shabani
Co: Kushtrim Ternava
Gaffer: Nexhat Ternava
Gaffer: Kastriot Hasani
1St Ac: Burim Mexhuani
Post Production Company: Monet
Editor & Colorist: Erkand Shabani, Erion Pajaziti
Make Up Artist: Ujvara Hajdari
Stylist: Rrezarta Skifteri
Image Maker: Mirand Dupi
Photographer: Altin Celmeta
Production Assistant: Ambra AraArilena Ara - Murderer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Murderer".
3. Video është e këngës "Murderer", por nuk këndohet nga Arilena Ara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

3
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Arilena Ara:


Komente 0