A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • 01-03-2016
  Këngëtarja Arilena Ara vitin a kaluar na erdhi me projektin e saj më të fundit "Vegim", një këngë shumë e ndjerë të cilën ajo ia dedikoi babait të saj. E së fundmi ajo ka bërë me dije se i është futur punës për një projekt tjetër. Arilena ka postuar në rrjetet e saj sociale një foto ku shihet në studion e Darko Dimitrov. Ajo ka pozuar krah Darkos e ndërsa në mbishkrimin e fotos ka shkruar: "E lumtur që të shoh ty”, gjë që na ka bërë me dije se është duke punuar këngën e re te Darko....

 • 02-01-2016
  Këngëtarja Arilena Ara pas përfundmit të garës në "Dance with me", ka qenë e ftuar në shumë programe festive për Vitin e Ri 2016. Në programin e "Dance with me Festive" Arilena kishte vendosur të vishte një fustan të kuq dhe të gjatë ku ekspozonte në masë të madhe edhe gjoksin e saj. Mesa duket edhe Arilena ka dashur që të provokojë pak me stilin e saj....

 • 24-12-2015
  Këngëtarja nga Shqipëria Arilena Ara ka mbyllur një sezon mjaft të suksesshëm të pjesmarrjes së saj në spektaklin "Dance with me 2". Ndonëse nuk fitoi por ajo prap se prap dhuroi performanca nga më të ndryshmet bashk me partnerin e saj Labin. Por në natën finale të spektaklit u publikuan 2 videomontazhe ku shiheshin prapaskenat dhe kamerat e fshehura gjatë provave. Një gjë që na ra shumë në sy ishte një nga momentet kur konkurentja Arilena Ara dhe prezantuesi i njohur Drini Zeqo u puthën në mes të skenës. Pas mbylljes së mbrë...

 • 09-11-2015
  Spektakli i famshëm i “Dance With Me” ka filluar tashmë e disa javë. Pjesë e kësaj sfide janë bërë edhe disa nga fytyrat tashmë të komentuara të ekraneve tona të cilët me rend po bëhen pjesë e lëndimeve që po pësojnë gjatë provave, raporton Indeksonline. Së paku kështu thuhet nga konkurrentët, në ndërsa që janë reagimet e ndjekësve të cilët po i cilësojnë këto lëndime si të rreme dhe për çështje të reklamave të ndryshme. Por një gjë e tillë nuk është bërë ende e ditur, ndërsa që i pari i cili pësoi lëndime gjatë provave ishte Veseli, më pas këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ndërsa së fundmi edhe prezantuesi i ekraneve shqiptare L...
 • 06-10-2015
  Moderatori i njohur kosovar Labinot Gashi dhe këngëtarja e re Arilena Ara janë shpallur fituesit e kupës në natën e 3-të të spektaklit "Dance with me". Ata janë prezantuar me një kërcim mjaft interesamt i cili ka lënë mjaft mbresa jo vetëm tek juria por edhe tek publiku. Në disa foto të postuara nga dyshja në rrjetet sociale shihen Labi bashk me Arilenën dhe disa miq nga stafi i RTV 21 duek festuar për fitoren....
 • 03-07-2015
  Arilena Ara ihshte vajza e cila bëri boom në 2013 si fituese e spektaklit "X Factor Albania" në edicionin e tij të dytë atë vit. E në 2014 ajo bëri boom me projektin e saj të parë muzikor, i cili rezultoi të jetë shumë i suksesshëm kjo, pasi morri miliona klikime në youtube. 126/126026 Por që pas këngës "Aeroplan" & "Bussines Class", Arilena nuk është se u pa më, edhe pse thuhej vazhdimisht se ishte në pregaditje të një kënge për babin e saj, por që projekt ky që mesa duket është shtyrë. Megjithatë ajo ka bërë të...

 • 13-02-2015
  Këngëtarja Arilena Ara nuk është njohur asnjëherë si një nga këngëtaret e reja që përveç që me muzikë, të arrij famë me ndonjë tjetër formë siç është zhveshja. Por, edhe ajo ka filluar që të provokojë me fotografi. Arilena ka postuar një foto në Instagram ku shihet se si duke kafshuar gjuhën e saj. E me këtë fotografi ajo u ka uruar një mëngjes të mirë gjithë simpatizuesve të saj të cilët i quan edhe ëngjuj....

 • 01-02-2015
  Arilena Ara, fituesja e X Factor 2 duket sikur u tret pas projekteve të saj muzikore si "Aeroplan" dhe "Bussines Class". Megjithatë teksteshqip.com mëson se këngëtarja është në pregaditje të baladës së saj më të re, tekstin e së cilës e ka shkruar i madhi Timo Flloko. Ndërkohë Arilena është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram ku ka treguar se 1%shtë mjaft e zonja të gatuajë. Ajo ka pregaditur mëngjesin e saj dhe ka marrë mjaft komente pozitive nga fansat....
 • 29-01-2015
  Kemi dëgjuar se lumturia gjendet në shumë gjëra. Por, këngëtarja Arilena Ara atë e gjenë në një vend mjaft interesant. Ajo përmes një fotografie të hedhur në Facebook këngëtarja ka thënë se buzëqeshja është lumturia që gjendet poshtë hundës! Arilena pas këngës së fundit ‘Business Class’ nuk ka ardhur më me ndonjë këngë tjetër....

 • 15-01-2015
  Jemi mësuar që të dëgjojmë kur shumë njerëz kanë rrëfyer se kanë parë ëndrra nga më të çuditshme dhe nga më interesante. E nga këto të fundit ka edhe këngëtarja Arilena Ara. Ajo mbrëmë ka ëndërruar se flokët e saj janë bërë ngjyrë kafe dhe kur është zgjuar në mëngjes, ka dal para pasqyrës dhe ka parë që është ende bionde. E kjo gjë e ka mërzitur shumë atë. Së paku kështu ka konfirmuar vet ajo përmes një fotografie në Facebook të cilës ja ka lënë edhe këto fjalë “I had a dream that I had brown hair…I woke up and ran to the mirror...

 • 23-12-2014
  Mëngjesin e fillon më një kafe. E kësaj kafeje këngëtarja Arilena Ara ja bashkon edhe një buzëqeshje të ëmbël dhe për t’i shkuar dita e mbarë. Së paku kështu ka lënë të kuptohet fotoja të cilën ajo e ka postuar në llogarinë e saj në rrjetin ‘Facebook’ në të cilën Arilena shihej se ishte në një terasë duke përjetuar momente lumturie. Ndryshe Arilena përveç kafes po shijon edhe suksesin e këngës së saj të dytë ‘Business Class’. Por ajo nuk ndalon me kaq. Arilena është duke punuar edhe në një këngë të re që quhet ‘Veç i Jemi’, këngë kjo që pritet të lansohet shumë shpejt....
 • 09-11-2014
  Është bërë e ditur edhe më parë se këngëtarja Arilena Ara është në pregaditje të një kënge të re, por se çfarë tematike prekte kënga këtë nuk e kemi ditur. Kënga e saj e re do të jetë baladë dhe i është përkushtuar babait të saj i cili ka disa vite që nuk jetonë tashmë. 126/126542 Muzika është bërë nga Darko Dimitrov në Shkup, ndërsa teksti i është besuar të madhit Timo Flloko, një prej tekstshkruesve më të mirë shqiptar. Xhirimet e videoklipit pritet të nisin së shpjeti me Produksionin The Post Academy. ...

 • 16-10-2014
  Këngëtarja bukuroshe me prejardhje nga Shqipëria, së fundmi gjendet në Maqedoni. Ajo nuk ka shkuar vetëm ta vizitoj kryeqytetin Maqedonas Shkupin, por atje gjendet për të realizuar projektin e saj të ri. Kjo gjë mësohet nga postimet e Arilenës që i ka bërë në rrjetin social Facebook, fillimisht ajo tregoi se ka arritur në Shkup më një fotografi të kafes ku si mbishkrim mban “Early morning in Skopje! Just arrived”,”Herët në mëngjes Shkup! Sapo arritëm”. Më pas ajo bëri publike një tjetër fotografi nga studio ku është duke punuar ...

 • 06-10-2014
  Fituesja e edicionit të dytë të "X Factor", Arilena Ara, ka filluar të bëjë "humoristen" në Facebook. Duke qenë se edhe ajo ishte pjesë e një talent show’i, ka ironizuar "The Voice" duke lënë të kuptohet që fituesit e "X Factor" kanë ecur më shumë në muzikë. Ajo ka marrë të drejtën të thotë hapur që nuk i pëlqen Ledioni edhe pse ky program i pëlqen. “Tonight, “The Voice of Albania 4”. Një talent show që e pëlqej shumë (përveç Ledionit), por desha t’iu pyes, ku kanë humbur tre fituesit e tre edicioneve të mëparshme?” - ka shkruar ajo. 126/126026 Arilena akoma nuk e ka kuptuar që "X Faktor" e fiton ai që do Vera ...
 • 25-08-2014
  Njëra ndër këngëtarët më të reja të skenës muzikore shqiptare, Arilena Ara, deshiron të tregojë se ajo duket shumë mirë edhe pa grim. Këtë gjë këngëtarja e ka dëshmuar përmes disa fotografive të postuara në ‘Twitter’ ku shihet që nuk ka fare make up. Me këto foto, Ara tregon se jo patjetër bukuria shfaqet kur je me grim. Fytyra e saj natyrale rrezaton dhe duket shumë e freskët. Kohëve të fundit, Arilena ka lansuar këngës e saj ‘Business Class’ dhe që nga data e lansimit e deri më sot kjo këngë ka arritur të grumbullojë mbi 100 mijë...

 • 16-08-2014
  Arilena Ara ishte fituesja e dytë që doli nga edicioni i X-Factor, e cila e vazhdon karrierën e saj suksesshëm edhe jashtë. Arilena ka ndarë me miqtë në rrjetin e saj social “Facebook” një foto ku shihet me një vajzë të vogël që i ngjan shumë asaj. Vajza është një fanse e saj pavarësisht se ngjan si të ishte motra e vogël e këngëtares. “Kjo është bukuroshja e vogël që ngjan me mua dhe sot më zuri mat”, ka shkruar Arilena pranë fotos....

 • 29-07-2014
  Ndonëse e re në skenë, këngëtarja Arilena Ara e cila u bë e njohur në spektaklin e talenteve ‘X Factor Albania’, duket se është plot vetëbesim. Ajo kohë më parë në skenë ka ardhur me projektin e saj të parë ‘Aeroplan’, i cili u pëlqye jashtë mase nga publiku, ndërsa tani bën me dije se po vjen me një projekt tjetër i cili sipas saj do të thyejë rekorde. 127/127145 Në faqen e saj zyrtare në rrjetin social ‘Instagra’, këngëtarja ka bërë të ditur se së shpejti do të vijë me risi. “Gati për klipin e rekordeve”, ka shkr...

 • 23-07-2014
  Edhe pse nuk ka shumë vjet në skenë, këngëtarja Arilena Ara e cila u bë e njohur për publikun përmes kompeticionit ‘X Factor’, ku edhe u shpërblye me vendin e parë, dita ditës po arrin që të bëhet edhe më e dashur për publikun. 126/126532 Ndonëse pas suksesit të madh që shijoi me këngën e saj të parë ‘Aeroplan’, Arilena nuk ka sjell ndonjë risi, ajo tashmë ka fansat e saj nëpër faqe të ndryshme në rrjete sociale. 125/125598 E në këto faqe Arilena ndan kohë të posaçme për ata që e mbështesin punën e saj,...

 • 29-05-2014
  Fituesja e X-Factor Albania, Arilena Ara është në boom-in e suksesit të saj. Së fundmi ka hedhur në treg klipin “Aeroplan” i cili u prit shumë mirë dhe kjo duket nga klikimet e tij. Ka kapur 1.000.048 klikime deri mëngjesin e sotëm hiti i saj. 125/125999 Ka të paktën 2 muaj që nga koha kur ky klip u publikua dhe si duket suksesi vetëm po i rritet. Duket se këngëtarja e re po ndjek udhën e mentores së saj Tunës nw X-Farctor, pasi edhe ajo ka arritur një numër të tillë klikimesh me hitin “Fenix”....

 • 22-04-2014
  Arilena Ara është sensacioni më i ri i muzikës moderne shqiptare. Ky moment i shkëlqyer në karrierën e saj, përgënjeshtron thëniet se të gjithë këngëtarët e dalë nga një "Talent Show", janë të destinuar që shumë shpejt të mbesin në hije. Arilena flet për emisionin "Prive" duke sqaruar disa pikepyetje që u ngritën në momente të caktuara të karrierës së saj. 127/127402 Ajo bëri deklarata dashurie për TV Klan, duke u konsideruar pjesë e familjes. Arilena kaloi nga "Gjeniu i Vogel", kur ishte ende një fëmijë, tek triumfi n...

 • 28-03-2014
  Ndonëse e re në moshë ajo e ka nisur mjaft mirë karrierën e saj muzikore. Arilena, fituesja e edicionit të dytë të “X-Factor” është shprehur në “Pink Report”, rreth klipit të saj të parë “Aeroplan”, i cili duket se e ka bërë mjaft të pëlqyer për publikun. Ja çfarë rrëfen Arilena sa i përket “Aeroplanit Arilena”. 126/126542 Si erdhi realizimi i klipit pasi jemi mjaft kureshtar? Që pas përfundimit të “X-Factorit” ju përveshëm punës për të realizuar klipin për të cilin na u desh një vit. Në fakt, në këtë periudhë unë m...

 • 21-03-2014
  Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja në një deklarim publik dhe sipas saj, ajo ka paguar këto para në mënyrë që të ketë këngën dhe videon. 125/125998 E keni ndonjë ide se sa ka kushtuar kënga dhe videoklipi i këngëtares së re, Arilena?! Nuk besojmë s'ju shkon shumë në mendje kjo shifër që do ta shikoni. Ajo ka paguar plot 30 mijë euro për këngë e videoklip të këngës “Aeroplan”. 126/126542 Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja në një deklarim publik dhe sipas saj, ajo ka paguar këto para në mënyrë që të...

 • 27-02-2014
  Këngëtarja e re shqiptare, Arilena Ara, ka publikuar në YouTube projektin e saj të parë me videoklip, “Aeroplan”. Fituesja e X Factor 2 ka vazhduar karrierën e saj pas triumfit, duke publikuar dhe projektin e saj të parë “Aeroplan”. 125/125999 Bëhet fjalë për një projekt mjaft ritmik, i cili e shfaq të fuqishme këngëtaren e re. Arilena me këtë projekt ka treguar se i ka të gjitha predispozitat për t’u shndërruar në një yll të madh të skenës muzikore....


Pages:
1

» Add An Article »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019