Arinda Gjoni

Mekataret Nuk Ndryshojne ➡ Sinners Doesn't Change

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Mely. S


Mekataret Nuk Ndryshojne

Dukem njeri tjeter, me ne fund e lire.
Per kete histori, nuk gjej nje fjale te mire...veshtire
Skena mbeti pa mbaruar
Dy aktore te deshtuar, shkojne...
pergjithmone

Ti betohesh, se pa mua nuk ke jete.
Ti nje jete me mua, jo nuk deshe asnjehere.
Krenaria eshte lenduar,
Me shikon si i penduar,
Mekataret nuk ndryshoooojne.

REF.:
Se nje enderr sot mbaroi
Jeta neser do te filloje.
Pa ty, gjerat shkojne me mire...
Dallget jeta i dergon
Qe te jemi me te forte
Fiton, kush harron.
Dhe zgjohem me e forte.

E kam ditur mire, ketu diçka nuk shkon
Por kam pritur te verteten ta tregosh.
Se kur je e dashuruar
Nuk ke kohe per te menduar
Tradhetine.

Se nje enderr sot mbaroi
Jeta neser do te filloje.
Pa ty, gjerat shkojne me mire...
Dallget jeta i dergon
Qe te jemi me te forte
Fiton, kush harron.
Dhe zgjohem me e forte.


Sinners Doesn't Change

I look like a different person, finally free.
For this story, i can't find a good word...difficult
Scene remained unfinished
Two failed actors, go...
forever

You swear, there is no life without me.
A life with me, no you never wanted.
Pride is hurt,
You look at me remorseful,
Sinners doesn't change.

Because a dream today was over
Tomorrow life will start.
Without you, things go better...
Life sends waves
For us to be stronger
Win, who forget.
And I wake up stronger.

I have known it well, here is something wrong
But i have waited you to tell the truth.
Because when you are in love
There is no time to think of
Cheating.

Because a dream today was over
Tomorrow life will start.
Without you, things go better...
Life sends waves
For us to be stronger
Win, who forget.
And I wake up stronger.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019