Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arinda Gjoni - Shpirti Flet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Flet".
3. Video është e këngës "Shpirti Flet", por nuk këndohet nga Arinda Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arinda Gjoni - Shpirti Flet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  24

Video Produksioni:

Entermedia

Komente

Asnjë Koment

11/05/2014

2014-05-11T17:37:12+00:00Ishim,te lumtur ne ishim
Jo une akoma se besoj qe sjemi me
Ishim me zemer ne flisnim
Smundem une ta kuptoj nga vetja asnje fjale
Mbase koha jo nuk na ndryshoj
Mbase jemi ne gjithmone njesoj
Doja ne cdo fjale qe thoja te kam ndjere
Se te dua,do te dua sot me shume se dje
Doja ne cdo fjale qe thoja te kam ndjere
Dhe sot njesoj si dje,gjithmone do jem atje
Ishim te lumtur ne ishim
Jo une akoma se besoj qe sjemi me
Ishim me zemer ne flisnim
Smundem une ta kuptoj nga vetja asnje fjale
Mbse koha jo nuk na ndryshoj
Mbase jemi ne gjithmone njesoj
Doja ne cdo fjale qe thija te kam ndjere
Se te dua,do te dua sot me shume se dje
Doja ne cdo fjale qe thoja te kam ndjere
Dhe sot njesoj si dje,gjithmone do jem atje


Më Shumë Këngë Nga Arinda Gjoni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet