Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arinda Gjoni - Ilegal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ilegal".
3. Video është e këngës "Ilegal", por nuk këndohet nga Arinda Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arinda Gjoni - Ilegal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  20

Komente

Asnjë Koment

02/05/2015

2015-05-02T17:00:00+00:00Ktu asht ka pihet
ktu asht ka thyhet
duart krejt nalt se ulur spo rrihet 2X

ktu asht ka thyhet
nami po bahet tripi sta dihet

Edhe nji ma sill ti
dil ti para mas mos m'rri
a don pak a don shum
po mpelqen je shum i smut

me mu ti ke me u pi
me mu do ngulesh ke me ron n'dashni

Vec ilegal me mu me dal
boje ti ma special
Vec ilegal me mu me dal
mos me bo skandal(x2)


Ky tekst u dërgua nga madona
Më Shumë Këngë Nga Arinda Gjoni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet