Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arinda Gjoni - Mekataret Nuk Ndryshojne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12Dukem njeri tjeter, me ne fund e lire.
Per kete histori, nuk gjej nje fjale te mire...veshtire
Skena mbeti pa mbaruar
Dy aktore te deshtuar, shkojne...
pergjithmone

Ti betohesh, se pa mua nuk ke jete.
Ti nje jete me mua, jo nuk deshe asnjehere.
Krenaria eshte lenduar,
Me shikon si i penduar,
Mekataret nuk ndryshojne.

REF.:
Se nje enderr sot mbaroi
Jeta neser do filloje.
Pa ty do te shkoje me mire...
Dallget jeta i dergon
Qe te jemi me te forte
Fiton, kush harron.
Dhe behet me i forte.

E kam ditur mire, ketu diçka nuk shkon
Por kam pritur te verteten ta tregosh.
Se kur je e dashuruar
Nuk ke kohe per te menduar
Tradhetine.

Se nje enderr sot mbaroi
Jeta neser do filloje.
Pa ty do te shkoje me mire...
Dallget jeta i dergon
Qe te jemi me te forte
Fiton, kush harron.
Dhe behet me i forte.


Ky tekst u dërgua nga est.europianArinda Gjoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/10/2015
Festivali: Kënga Magjike 2015
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Olti Curri


Arinda Gjoni - Mekataret Nuk Ndryshojne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mekataret Nuk Ndryshojne".
3. Video është e këngës "Mekataret Nuk Ndryshojne", por nuk këndohet nga Arinda Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arinda Gjoni:


Komente 0